Trio – innowacyjna drukarka fiskalna uzupełnia ofertę Posnet

kasa fiskalna Posnet Trio

Firma Posnet powraca z kolejną, technologiczną nowinką. Tym razem jest to kompaktowych rozmiarów drukarka fiskalna. Co urządzenie o nazwie Trio ma do zaoferowania współczesnemu przedsiębiorcy? Czy wspomniany model, zgodnie z poprzednimi propozycjami tej marki, posiada równie ciekawe i atrakcyjne rozwiązania? Przyjrzyjmy się im wspólnie.

Niewielka, praktyczna i elegancka drukarka fiskalna

A trzeba przyznać, że jest czemu się przyglądać. Nowe urządzenie od firmy Posnet zwraca uwagę i cieszy oko już samym swym wyglądem. Trio to zarazem kontynuacja wzornictwa znanego z modeli Revo, Mobile HS EJ, Temo HS EJ i Ergo, a jednocześnie konstrukcyjne novum, oferujące nie tylko atrakcyjne wrażenia estetyczne, ale i wygodne rozwiązania w zakresie konfiguracji miejsca pracy. Obudowa urządzenia ma bowiem kształt przypominający niedużą, czarno-białą piramidkę: z jednej strony posiada wbudowany, przejrzysty, podświetlany ekran LCD oraz przyciski nawigacyjne do obsługi menu, z drugiej – nowoczesny mechanizm drukujący. Co więcej, do drukarki można przymocować uchwyt, który następnie będzie podtrzymywał tablet z zainstalowanym programem sprzedażowym. W jakiejś mierze da się powiedzieć, że to nowa, jeszcze bardziej elastyczna forma terminala fiskalnego, gdzie tablet pełniłby rolę ekranu i komputera zarazem, zaś podstawą tego tandemu byłoby w tym przypadku właśnie solidne, zaawansowane technologicznie urządzenie fiskalne.

Precyzyjnie opisany asortyment to podstawa

Jednym z głównych powodów, dla których stosuje się w punktach handlowych drukarkę fiskalną (a nie kasę), jest pojemność bazy towarowej. W końcu urządzenie takie ma za zadanie obsłużyć cały dostępny asortyment. Trio oferuje współpracę z dość sporą liczbą pozycji towarowych, często zresztą spotykaną w modelach marki Posnet z rodziny Thermal – 250 000 PLU. Często taka wielkość pozwala nie tylko na wprowadzenie do systemu wszystkich towarów i usług, ale również i pozostawienie wolnej przestrzeni dla kolejny elementów, na wypadek rozwoju firmy i jej oferty. Ale zaprogramowanie produktów to nie wszystko – zgodnie z przepisami, muszą one być jeszcze dokładnie zdefiniowane, tak, aby nie budziły żadnych wątpliwości. I tu model Trio daje duże pole do popisu, bowiem umożliwia opisywanie pozycji towarowych przy użyciu nazw o długości nawet do 80 znaków (nie mówiąc już o dodatkowej linii opisu). Jednym słowem – opcje te zapewniają komfort w zarządzaniu asortymentem.

Opcja bileterki, czyli Trio i różne zastosowania

Model marki Posnet posiada nowoczesny, wydajny i odporny na intensywną eksploatację mechanizm drukujący. Dodatkowo, można powiedzieć, że umożliwia to samo, co rozwiązanie zastosowane w kasie Revo, a więc samodzielny odbiór paragonu przez klienta. Oprócz tego rodzaju dowodów sprzedaży, drukarka Trio obsługuje również faktury VAT i praktycznie dowolne dokumenty niefiskalne, włącznie z umieszczaniem na nich takich elementów, jak kody 1D i 2D, grafiki czy NIP nabywcy. I tu także możliwości urządzenia się nie kończą. Model ten występuje również w wersji z opcjami bileterki. A więc Trio nie tylko nadaje się do typowych punktów handlowych czy gastronomicznych, ale też do pracy w takich miejscach, jak np. dworce autobusowe. Urządzenie obsługuje szeroki wachlarz biletów: normalnych, ulgowych, okresowych, zagranicznych itp., włącznie z rejestracją ulg handlowych i ustawowych.

 

To oczywiście tylko część możliwości tego urządzenia. Interesują Cię dodatkowe informacje na temat jego wyposażenia i funkcjonalności? Poznaj drukarkę Posnet Trio tutaj i napisz w komentarzach, co o niej sądzisz! Opinie z pewnością pomogą innym czytelnikom oraz przyszłym użytkownikom technologii sprzedaży 🙂

1 Comment

  1. Munro

    trzeba przyznac, ze to kolejna, elegancka i atrakcyjna technologicznie drukarka od posnetu! fajnie tez, ze takie urzadzenia potrafia zajmowac doslownie niewiele miejsca na ladzie. ja co prawda mam juz drukarke, thermala, ale gdybym mial dzis wybierac, to pewnie zastanawialbym sie nad trio

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż Captcha *