Najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku to teraz Elzab K1 Slim Online

Kasa fiskalna Elzab K1 Slim Online

Po bardzo intensywnym okresie w latach 2019-2020 premiery nowych urządzeń fiskalnych stopniowo wyhamowały. Można chyba nawet uznać, że obecnie producenci technologii sprzedaży sporadycznie uzupełniają swoje oferty o kolejne modele. Jeżeli jednak każda premiera nowego urządzenia ma tak wyglądać, jesteśmy za 😉 Przed Wami K1 Slim Online, czyli nowy model marki Elzab. A równocześnie najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku, która dodatkowo posiada 5-calowy panel dotykowy.

Jak nowa kasa fiskalna online współpracuje z CRK?

Przekazywanie danych do Centralnego Repozytorium Kas jest zawsze kluczową funkcjonalnością urządzenia fiskalnego online. Jakie rozwiązania w tym zakresie oferuje nowy model marki Elzab? Odpowiadając na to pytanie, warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że kasa fiskalna K1 Slim Online występuje w 2 różnych konfiguracjach: z modułem Wi-Fi albo modemem GPRS. W obydwu przypadkach mowa więc o bezprzewodowej współpracy z serwerami CRK. Ponadto, nowy model marki Elzab, jak każda kasa fiskalna typu online, zapewnia zgodność z różnymi terminalami płatniczymi. I tutaj łączność również odbywa się całkowicie bezprzewodowo, za pośrednictwem interfejsu komunikacyjnego Bluetooth. Standardowym elementem K1 Slim Online jest też wbudowana pamięć chroniona. To zabezpieczony nośnik danych, na którym archiwizowane są m.in. kopie wystawianych paragonów fiskalnych.

Ekran dotykowy, przydatne funkcje i prosty w obsłudze mechanizm drukujący

Kasa fiskalna Elzab K1 Slim Online bez wątpienia robi dobre pierwsze wrażenie (naszym zdaniem – nawet bardzo dobre 😉). Duża w tym zasługa kolorowego, 5-calowego ekranu dotykowego TFT, który pracuje w rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Dzięki niemu nowa kasa fiskalna Elzab nie tylko prezentuje się niezwykle nowocześnie, ale także zapewnia intuicyjną obsługę swojego menu. Ponadto, urządzenie pozwala użytkownikowi na skonfigurowanie 50 skrótów, które są wyświetlane na ekranie dotykowym. W ten sposób można zdefiniować bezpośredni dostęp do często używanych funkcji oraz szybką sprzedaż popularnych towarów lub usług.Elzab K1 Slim Online

Na podkreślenie zasługują też inne części składowe Elzab K1 Slim Online. Urządzenie zostało wyposażone np. w prosty w obsłudze mechanizm drukujący Seiko LTP-02-245-C1. Rolka stosowana w tym modelu może mieć maksymalnie 8 metrów długości, co oczywiście wynika z bardzo małych gabarytów omawianej kasy fiskalnej. Co więcej, K1 Slim Online posiada wydajny akumulator, który można ładować przez USB.

Najmniejsza i najlżejsza technologia sprzedaży na polskim rynku

Parametry fizyczne Elzab K1 Slim Online to kolejna kwestia, obok której trudno przejść obojętnie w dzisiejszym artykule. Trzeba bowiem z całą mocą zaznaczyć, że mamy do czynienia z najmniejszą i najlżejszą kasą fiskalną na polskim rynku technologii sprzedaży (dotychczas ten tytuł należał do Posnet Mobile – zarówno w wersji HS EJ, jak i Online). Wymiary omawianego przez nas modelu wynoszą zaledwie 27 x 82 x 155 mm (głębokość, szerokość, długość). W rezultacie, Elzab K1 Slim Online po prostu doskonale leży w dłoni, jest bardzo wygodna w przenoszeniu i zmieści się nawet w kieszeni. Co więcej, waga tego modelu to jedynie 0,27 kg!

K1 Slim Online – gdzie sprawdzi się nowe urządzenie Elzab?

Na koniec, czyli już w ramach podsumowania, warto jeszcze wspomnieć o tym, w jakiego typu działalnościach gospodarczych K1 Slim Online sprawdzi się najlepiej. Oczywistym zastosowaniem tej kasy fiskalnej Elzab będą małe i średniej wielkości placówki stacjonarne – zarówno usługowe, jak i handlowe, np. salony urody, warsztaty samochodowe, punkty wulkanizacji, kancelarie prawne, gabinety lekarskie oraz niewielkie punkty gastronomiczne. Co więcej, nowy model polskiego producenta poradzi sobie znakomicie przy mobilnym obsługiwaniu klientów. A wynika to zarówno z kieszonkowych gabarytów Elzab K1 Slim Online, jak i z solidnie wykonanej, szczelnej konstrukcji oraz  baterii zapewniających wiele godzin pracy na jednym ładowaniu.

1 Comment

  1. MerKon

    Wygląda bardzo zgrabnie i estetycznie, funkcjonalnie też zapowiada się dobrze 🙂 A co do kompaktowości urządzenia: czyli kasa fiskalna Posnet Mobile została oficjalnie na tym polu zdetronizowana? 😉

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż Captcha *