Posnet Pospay Online – bo łączenie różnych technologii sprzedaży jest super!

Kasoterminal fiskalny Posnet Pospay Online

Na polskim rynku technologii sprzedaży już od dawna możemy znaleźć nowoczesne urządzenia, które łączą w sobie różne rozwiązania dla handlu czy usług. Wystarczy wspomnieć np. o wago-skanerach, bardzo często wdrażanych w większych sklepach i marketach spożywczych. Dziś jednak zajmiemy się urządzeniem łączącym w sobie funkcjonalność kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. A konkretnie – gwiazdą niniejszego wpisu będzie kasoterminal Posnet Pospay Online.

O co chodzi z tymi kasoterminalami?

Kasoterminale coraz śmielej „wchodzą” do naszej świadomości, a w szczególności do świadomości przedsiębiorców działających w naszym kraju. Jeszcze 10 lat temu nie do pomyślenia było, aby jedno urządzenie, w dodatku naprawdę kompaktowe, oferowało funkcjonalność kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. Natomiast współcześnie na rynku technologii sprzedaży znajdziemy już kilka kasoterminali, które są tworzone przez polskich producentów. Jednym z nich jest model Pospay Online, wprowadzony jakiś czas temu do oferty Posnet. Warto zaznaczyć, że sam producent określa swoje urządzenie jako „Fiskalny Terminal Płatniczy”. Nie ma jednak wątpliwości, że chodzi tutaj po prostu o kasoterminal.

Jedno urządzenie fiskalno-płatnicze – wiele możliwości!

Przejdźmy już do konkretów. Posnet Pospay Online składa się z części fiskalnej (tryb kasowy lub drukarkowy), terminala płatniczego Smart D220 oraz oprogramowania – zarówno sprzedażowego, jak i aplikacji służącej do przyjmowania e-płatności (dostawcą tego softu jest E-Service). Wszystkie wspomniane elementy płynnie ze sobą współpracują, a sam kasoterminal jest naprawdę poręcznym urządzeniem. Ponadto, zastosowany tu terminal Smart 220 został wyposażony w kolorowy, 4-calowy panel dotykowy. I to właśnie przy użyciu wspomnianego ekranu możemy korzystać z rozbudowanej funkcjonalności, którą oferuje Pospay Online.

Posnet Pospay Online

Prowadzenie sprzedaży? Rejestrowanie obrotu? Wystawianie paragonów (również elektronicznych)? Akceptowanie płatności kartą lub telefonem? Tworzenie raportów dotyczących sprzedaży? Tak, wszystko to, a nawet znacznie więcej, zrobimy przy użyciu kompaktowego kasoterminala marki Posnet.

Pospay Online współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas

Omawiając kasoterminal Pospay Online, nie możemy nie wspomnieć o tym, że to urządzenie zgodne z wymogami systemu fiskalizacji online. Co to oznacza w praktyce? Ten model marki Posnet gwarantuje m.in. transmitowanie danych do serwerów Centralnego Repozytorium Kas. W tym przypadku współpraca z CRK odbywa się bezprzewodowo – albo przy zastosowaniu standardu GSM (modemu z kartą), albo podłączeniu kasoterminala Pospay Online do sieci Wi-Fi, która funkcjonuje w naszej w firmie. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w pamięć chronioną, odpowiedzialną m.in. za archiwizowanie danych dotyczących sprzedaży, jak również pozwala na wystawianie i przesyłanie elektronicznych paragonów fiskalnych.

Powtórzmy więc raz jeszcze – Posnet Pospay Online spełnia wszystkie wymogi dotyczące urządzeń rejestrujących online. Jeżeli przedsiębiorca musi/chce korzystać akurat z takiej technologii sprzedaży, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast zwykłej kasy lub drukarki fiskalnej wdrożyć akurat kasoterminal.

Wydajne akumulatory i różne tryby pracy

Naszym zdaniem w przypadku Posnet Pospay Online na szczególną uwagę zasługują jeszcze 2 kwestie. Po pierwsze, urządzenie zostało wyposażone w 2 wydajne akumulatory. Jeden znajduje się w części fiskalnej, zaś drugi – w terminalu płatniczym Smart D220. Za sprawą takiego rozwiązania model Pospay Online odnajdzie się znakomicie m.in. przy mobilnym wykonywaniu obowiązków. To kasoterminal, który gwarantuje naprawdę długi czas pracy na baterii.

Po drugie, Posnet Pospay Online oferuje 2 zupełnie różne tryby pracy – kasowy (obsługa do 4 000 pozycji towarowych) oraz drukarkowy (obsługa do 100 000 pozycji towarowych, ale przy wymaganej współpracy z zewnętrznym oprogramowaniem sprzedażowym). Dzięki temu kasoterminal polskiego producenta da się dostosować do rozwiązania systemowego, które funkcjonuje w konkretnym przedsiębiorstwie.

1 Comment

  1. Kaden1

    W technologiach sprzedaży ja zawsze jestem za tym 🙂 im więcej rzeczy (i ich funkcji) zintegrowanych, w im mniejszej konstrukcji (zajmującej mniej przestrzeni na ladzie w punkcie handlowym lub w samochodzie), tym lepiej! A ten pospay onlinowy wydaje się naprawdę zacny 😀

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż Captcha *