Uznani producenci i ich popularne modele: Posnet Thermal XL

Thermal XL - najpopularniejsza drukarka fiskalna Posnet

Jasne jak słońce jest, że obecnie na rynku fiskalnym znajdziemy wiele nowoczesnych, funkcjonalnych i przyjaznych w obsłudze urządzeń. To nie ulega wątpliwości. Ale co sprawia, że choć ciekawych propozycji jest zdecydowanie więcej, niektóre modele zyskują szczególną sympatię przedsiębiorców? Jakie rozwiązania stoją za takim uznaniem użytkowników? Warto się temu przyjrzeć, biorąc pod lupę konkretne, także topowe urządzenie, a mianowicie – drukarkę fiskalną Posnet Thermal XL.

Drukarka należąca do większej, znanej „rodziny”

Żeby lepiej zrozumieć motywacje użytkowników, trzeba zacząć nieco wcześniej, czyli od tego, skąd „pochodzi” model Thermal XL. Należy on bowiem do szerszej, popularnej linii drukarek fiskalnych marki Posnet. Urządzenia z rodziny Thermal generalnie (i nie od dziś) cieszą się zaufaniem przedsiębiorców. Skąd jednak bierze się ten pozytywny odbiór? Na to składa się kilka zasadniczych kwestii, które realizują wspomniane drukarki.

Po pierwsze, prezentują wysoki poziom standardów produkcyjnych. Widać to sposobie czy jakości wykonania, ale i po nowoczesnym wzornictwie. Po drugie, choć oczywiście każdy z modeli się różni, to jednak wszystkie mają wspólny mianownik – czyli optymalne połączenie praktycznych i atrakcyjnych funkcjonalności. Rozwiązania te odpowiadają za różne aspekty: swobodną konfigurację stanowiska pracy, obsługę szerokiego asortymentu czy też szybkie działanie i kompatybilność z rozmaitymi programami sprzedażowymi oraz urządzeniami peryferyjnymi. Po trzecie, przedsiębiorcy chwalą sobie również wygodę użytkowania tych drukarek oraz komfort obsługi klientów z zastosowaniem tych technologii. A jak to wygląda na przykładzie konkretnego modelu?

Thermal XL – wizytówka drukarek fiskalnych Posnet

Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że chociaż pozostałe modele także cieszą się uznaniem użytkowników, to jednak pewne jest jedno – najczęściej wybierana drukarka: Posnet Thermal XL. Wynika to właśnie z opisanych we wcześniejszym akapicie połączeń. Zacznijmy więc od budowy i wyglądu wspomnianego modelu marki Posnet. Wbrew pozorom, jego standardowa kubatura jest stosunkowo nieduża, gdyż zamyka się w wymiarach 242 x 232 x 158 mm. Z powodzeniem więc można zastosować tę drukarkę nawet na dość ograniczonym przestrzennie stanowisku pracy. Zwłaszcza, że stanowisko to, dzięki Thermal Xl, jesteśmy w stanie dostosować do panujących warunków. Wszystko przez to, że drukarka oferuje aż 5 wariantów wyświetlacza klienta: wolnostojący lub wolnostojący przedłużony, kompaktowy, podwieszany bądź zintegrowany z konstrukcją urządzenia. Przedsiębiorca może wybrać rozwiązanie technologiczne, które okaże się najbardziej komfortowe zarówno dla sprzedawcy, jak i jego klientów. Co więcej, model ten posiada elegancki, atrakcyjny design, który podkreśla nowoczesność i prestiż działalności.

A co jeszcze warto powiedzieć odnośnie funkcjonalności? Posnet Thermal XL posiada prosty w obsłudze mechanizm drukujący, wystawiający paragony i dokumenty niefiskalne z prędkością dochodzącą do aż 47 linii na sekundę. To z pewnością jeden z najlepszych wyników, jakie znajdziemy na rynku fiskalnym. Ponadto, urządzenie rejestrujące jest w stanie obsłużyć do 250 000 pozycji towarowych, zapisywać kopie paragonów w formie cyfrowej, a także oferuje zróżnicowane standardy komunikacyjne (przy odpowiednim doborze rozwiązań – również interfejs typu Ethernet) oraz umieszczanie grafik i kodów 2D na wydrukach. Wszystkie te cechy, parametry i opcje znakomicie dowodzą wydajności i bogatej funkcjonalności modelu Thermal XL – raczej trudno się z tym nie zgodzić.

1 Comment

  1. supersklep

    Sam korzystam z Termal HD, ale zastanawiałem się też nad XL. Ogólnie używam Termali od zawsze i mogę smiało polecić.

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż Captcha *