Drukarka fiskalna Emar Tempo w nowej odsłonie

Nowa drukarka fiskalna Emar Tempo Pro

Model Tempo 3, produkowany w ostatnich latach przez firmę Emar, cieszył się opinią jednej z najładniejszych drukarek fiskalnych, które są dostępne na rynku. Jak widać na zdjęciu do dzisiejszego wpisu, w nowej odsłonie tego urządzenia atrakcyjny design nie uległ znaczącej zmianie. Emar Tempo Pro to po prostu elegancka drukarka rejestrująca, która stanie się wizytówką wielu przedsiębiorstw. A jak wspomniane urządzenie sprawdza się w codziennej pracy, czyli podczas rejestrowania sprzedaży?

Różne wersje konstrukcyjne i technologiczne

W dzisiejszych czasach powoli standardem staje się to, że przy zamówieniu urządzenia fiskalnego podatnik może wybrać konkretne rozwiązania konstrukcyjne lub technologiczne. Doskonałym tego przykładem jest drukarka Emar Tempo Pro. W przypadku wspomnianego modelu, mamy do czynienia z naprawdę dużym wyborem różnych wariantów. Po pierwsze, urządzenie może drukować paragony oraz inne dokumenty na rolce o szerokości 57 lub 80 mm. Po drugie, jest dostępne w 2 wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Po trzecie, występuje w 2 wariantach konstrukcyjnych: z 1 wyświetlaczem bądź 2. A gdyby tego było mało, model Tempo Pro oferuje też rozbudowę o dodatkowe rozszerzenia. Podatnik może bowiem zamówić tę drukarkę z dodatkowym, wolnostojącym ekranem oraz modułem Bluetooth lub Wi-Fi.

Interfejsy komunikacyjne drukarki Emar

O tym zagadnieniu poniekąd już przed chwilą wspomnieliśmy. Mianowice, po zastosowaniu dodatkowych modułów komunikacyjnych, drukarka rejestrujące marki Emar zagwarantuje bezprzewodową wymianę danych z innymi elementami systemu sprzedaży. Warto jednak podkreślić, że nawet w standardowej wersji, urządzenie posiada popularne standardy komunikacyjne. W modelu Tempo Pro znalazły się bowiem: RS-232, USB, Ethernet oraz wejście szuflady na pieniądze. Ponadto, drukarka sprawdza się podczas współpracy z różnymi programami komputerowymi do zarządzania handlem i magazynem.

Kopia paragonów bezpieczna jak nigdy!

Istotnym ogniwem drukarki fiskalnej Tempo Pro jest moduł elektronicznej kopii paragonów. Rozwiązanie to zapewnia wyjątkowo wygodne i bezpieczne przechowywanie wspomnianej dokumentacji. Wszystkie kopie paragonów są bowiem zapisywane na karcie pamięci microSD. Poza tym, urządzenie marki Emar pozwala na wykonanie backupu danych. W tym celu można zarówno wykorzystać dodatkową kartę pamięci, instalowaną w drukarce rejestrującej, jak i po prostu zapisać dokumentację na dysku twardym komputera. Co ciekawe, w 2 przypadku, zadanie z pewnością ułatwi program Emar Kopia.

Szczegółowa identyfikacja asortymentu

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że Emar Tempo Pro zapewni podatnikowi precyzyjną identyfikację wszystkich elementów firmowego asortymentu. I nie chodzi tutaj tylko o to, iż urządzenie może współpracować z bazą towarową, w której znajdzie się do 165 000 pozycji PLU. Ważnym udogodnieniem jest też opcja stosowania długich nazw produktów oraz usług. W rezultacie, drukarka fiskalna Emar sprawi, że nie będzie trzeba stosować nieczytelnych skrótów.

 

Jak widać, model Tempo Pro prezentuje się znakomicie nie tylko pod względem jakości wykonania. Drukarka wyróżnia się także obecnością wielu praktycznych rozwiązań technologicznych. Natomiast ze szczegółowymi informacjami na temat urządzenia można się zapoznać na stronie z opisem Emar Tempo Pro.

1 Comment

  1. Najti

    Elegancko się prezentuje 🙂

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż Captcha *